Choď na obsah Choď na menu
 


A čas plynul...

Do najvyššej súťaže okresu Liptovský Mikuláš, čo bola II. trieda postúpilo naše mužstvo v sezóne 1982/1983, kde bolo zaradené do skupiny A. Vzhľadom na rekonštrukciu vlastného ihriska odohralo svoje domáce zápasy na ihrisku Bieleho Potoka.

a-muzstvo-1982-1983-001.jpg

Mužstvo dospelých úspešne účinkovalo aj v zjednotenej II. triede okresu Liptovský Mikuláš až do sezóny 1988/1989, no napokon po siedmych rokoch zo súťaže vypadlo. Žiaľ viac informácií o pôsobení nášho mužstva z tohto obdobia momentálne k dispozícii nemáme.

V súťažnom ročníku 1985/1986 si však úspešne počínali aj dorastenci nášho klubu, ktorí ako víťazi II.A triedy bojovali o postup do I.A triedy stredoslovenského kraja s Palúdzkou. Na hlavnom štadióne v Ružomberku však naši mládenci prehrali 1:0. Mužstvo viedol ako tréner Pavol Husarčík, vedúcim mužstva bol Václav Veselovský a realizačný tím tvorili Emil Mydliar a Jaroslav Martoš.

dorast-1985-1986-001.jpg

Káder mužstva dorastencov tvorili: Milan Fides, Daniel Veselovský, Peter Veselovský, Miroslav Veselovský, Jaroslav Martoš, Pavol Targoš, Emil Targoš, Peter Veselovský st., Miroslav Veselovský st., Dušan Chlepko, Milan Mydliar, Juraj Turoň, Jozef Dudáš, Miloš Cárach, Jozef Lehotský