Choď na obsah Choď na menu
 


XIV. ročník

V poradí už XIV. ročník pravidelne konajúceho turnaja sme tento rok organizovali my. OFK spoločne s dobrovoľníkmi od rána staval stany, pripravoval guláš a všetko potrebné pre bezproblémový chod turnaja a plánovanú večernú zábavu.

Pôvodne plánovaný rozpis a priebeh zápasov sa však kvôli neúčasti futbalistov FK Biely Potok musel upraviť. 

Do prvého duelu sme nastúpili my a futbalisti OŠK Tatran Liptovská Osada. Naše mužstvo tvorené predovšetkým z našich dorastencov si v tomto zápase robilo so svojim súperom prakticky čo chcelo. Dianie na ihrisku napokon odzrkadľoval aj výsledok 7:0.

Po tomto zápase a krátkej prestávke sa porazené mužstvo z Liptovskej Osady stretlo s hráčmi TJ Tatran Liptovské Revúce. Tento zápas musel byť ale pre silnú prietrž prerušený a nakoľko nepriaznivé počasie pretrvávalo, zápas sa nedohral. Priebežný výsledok, ktorý bol 1:2 pre Liptovské Revúce tak po dohode hráčov mužstiev ostal ako konečný.

Ďalší zápas sme mali hrať s Liptovskými Revúcami my. Dlho to však vyzeralo, že turnaj sa ani nedohrá, no počasie sa napokon umúdrilo. Pomyselné finále sme preto odohrali na premočenom ihrisku, ale už za slnečného počasia. Podobne ako v zápase s Liptovskou Osadou sme aj v tomto súboji mali herne navrch a zaznamenali ďalšie vysoké víťazstvo 5:1. 

Turnaj na domácom ihrisku sme preto zvládli bravúrne a zaslúžene ho vyhrali. Škoda však počasia, ktoré robilo problémy nielen počas turnaja, ale aj po jeho skončení. Plánovaná zábava, ktorá by bola určite dobrým vyvrcholením úspešného dňa sa preto nekonala.

 1. OFK Liptovská Lúžna  2  2  0  0  12:1
 2. TJ Tatran Liptovské Revúce  2  1  0  1  3:6
 3. OŠK Tatran Liptovská Osada  2  0  0  2  1:9

OFK Liptovská Lúžna

4.jpg